makrogem

Makrogem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın!

Makrogem Hakkında
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

İş önceliklerinin odakta olduğu dijital dönüşümün, ancak bilişim teknolojilerinin optimum kullanımıyla gerçekleşebileceğini öngörüyor, teknolojik birikimimizi bu bakış açısıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Kurumsal Çözümler

Kurumunuzun süreç ve ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen, kaynak kodlarının ve tüm verilerin sizlere ait olduğu hizmetlerin yanı sıra, mevcut yapılarımızı özelleştirerek hızlı çözümlerde sunabilmekteyiz..

Endüstri 4.0

Makrogem olarak IoT, Büyük Veri & Analitik, Güvenlik, Bulut, Entegrasyon alanlarını önceliklendirdiğimiz ve bu alanları bütünsel olarak ele aldığımız bir Endüstri 4.0 odağımız var.

Hizmetler

Yeni Ürünümüz Proskop Proje Yönetim Sistemiyle Tanışın !

Sadece işinize odaklanın

Arkanıza yaslanın ve projelerinizi ekran başından rahatça yönetin. Çünkü “Proskop” patron modülüyle kaç tane projeniz olursa olsun, projelerinizin maliyet takibini, personelinizin performansını, şirketinizin kar-zarar durumunu ve bunun gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok parametreyi özet raporlar halinde önünüze koyar ve sizi büyük bir dertten kurtarır.

Zamanında Müdahale Edin, Sağlam Yol Alın.

İş planının neresindeyiz?, zamanında bitirebilecek miyiz?, nerde aksama var?, taşeronlar verimli çalışıyorlar mı?, hangi personelime ne kadar zam yapmalıyım? Gibi birçok sorunuz “Proskop” sayesinde cevap bulacak. Tek yapmanız gereken “Proskop”a proje iş planınızı tanımlamanız. Gerisi sadece “Proskop” tan alacağınız raporlar ışığında stratejinizi belirlemek olacak.

Bir Meçhule Büyümeyin

Büyüme trendinde bir şirketseniz “Proskop” tam olarak sizin ihtiyacınız olan şey. Herşeyin kontrolünüz altında olduğu bir şirket hayal değil. Şirketinizin akıbetini piyasa değil siz belirleyin.

Söz Uçar Yazı Kalır

Yıllar geçse de, onlarca proje aynı anda yürütseniz de, hatırlamakta güçlük çektiğiniz en küçük detaylara bile birkaç tıkla ulaşırsınız. “Proskop” siz unutmasını istemedikçe hiçbir şeyi unutmayacaktır.

Proskop Proje Yönetimi 1
Kurulum Derdi Yok

Proskop bulut tabanlı bir yazılımdır. İnternet olan her yerden ister bilgisayarınızla ister cep telefonu veya tabletinizle şirketinizi her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Vakit Nakittir

“Proskop” sizi planlı çalışmaya zorlayan bir yazılımdır. Tanımladığınız her iş otomatik olarak ajandanızı oluşturacak, işlerdeki çakışmalara, randevulara geç kalmanıza, işlerinizde gecikmeler yaşamanıza son verecektir.

Cari Takip Etmek Artık Çok Kolay

Kullanımı oldukça kolay olan “Proskop Cari Yönetim Sistemi” sayesinde ticaret halinde olduğunuz firmalar ve taşeronlarla alacak-verecek karmaşası yaşamaktan kurtulacaksınız. Sade ve anlaşılır grafik tasarımıyla firmalarla ticari olarak ne durumda olduğunuzu görmekte hiç zorlanmayacak, ödeme takibinizi sizin yerinize “Proskop” yapacak.

Proskop Proje Yönetimi 2
Bahaneleri Yok Eden Yazılım “Proskop”

Bahane üretme konusunda oldukça yetenekliyizdir fakat “Proskop” bu bahaneleri yok etmek üzere programlanmıştır.” Vay efendim ben duymadım, yok bana söylenmedi” gibi diyaloglar şirketinizde tarih olacak. “Proskop” etkin bildirim sistemi sayesinde tüm görevler ilgililerine SMS, mail ve bildirim merkezi yoluyla ulaştırılacak.

Toplantılar Artık Daha Verimli

Proskop; Toplantı talebinin kolayca oluşturulmasını, toplantıda alınan kararların ve görevlendirmelerin kayıt altında tutulmasını, toplantıların zaman kaybı halinden çıkıp verimli hale getirilmesini sağlar.

Kısacası; “Patron Olmanın Keyfini Çıkarın”

Dünya üzerinde gezilip görülecek çok yer var. Dünyanın öbür ucunda da olsanız sizin yerinize işinizi takip edebilecek yeni müdür yardımcınız “Proskop” la tanışın. Yalnız küçük bir tavsiyemiz var; gezmeyi çok da fazla abartmayın, şirketinizin her zaman size ihtiyacı olacak.

Copyright © 2018 Makrogem